Skip to main content

E-learning

CENA E-LEARNINGU

Wybór e-learningu jako formy szkolenia teoretycznego nie wpływa na cenę kursu, zapewniając tę samą wartość edukacyjną za identyczne koszty. Możesz więc cieszyć się elastycznością nauki online bez dodatkowych opłat.

Wybierz e-learning

i ucz się kiedy tylko chcesz

Sam zdecyduj, kiedy i gdzie będziesz się uczył, korzystając z naszej elastycznej platformy e-learningowej.

Ucz się jak chcesz i kiedy chcesz w tempie, jakie Ci najbardziej pasuje do Twojego stylu życia

Dzięki e-learningowi możesz się uczyć z każdego miejsca z dostępem do Internetu

Wybór, który pasuje do Twojego życia

Decydując się na kurs w Etynkowski Szkoła Jazdy, masz możliwość wyboru między tradycyjnymi wykładami stacjonarnymi a nowoczesną formą e-learningu. Nasze stacjonarne szkolenia teoretyczne cieszą się uznaniem dzięki wysokiej jakości i zaangażowaniu naszych instruktorów. Jednakże, rozumiemy, że nie każdy może dostosować się do ustalonych terminów. Dla tych, którzy preferują elastyczność i chcą uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, idealnym rozwiązaniem jest kurs teoretyczny online. Zapewnia on tę samą jakość wiedzy, dostępną z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Nowoczesne podejście do nauki

E-learning to metoda szkolenia teoretycznego prowadzona całkowicie przez Internet, która staje się coraz bardziej popularna w edukacji kierowców. Kurs online trwa 24 godziny, a nasza platforma jest dostępna 24/7, co pozwala kursantom na przyswajanie wiedzy w najbardziej komfortowy sposób. Szkolenie obejmuje 30 godzin lekcyjnych, z czego 4 godziny poświęcone są na naukę pierwszej pomocy przedmedycznej, a 2 godziny na podsumowanie teorii, które odbywają się stacjonarnie. Taka forma nauki jest idealna dla osób, które cenią sobie samodzielność oraz dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w tradycyjnych kursach.

Kiedy wybrać e-learning?

Wybór e-learningu jest szczególnie polecany osobom, które z powodu swojego stylu życia, pracy zawodowej lub innych obowiązków nie są w stanie uczestniczyć w regularnych wykładach stacjonarnych. Ta forma edukacji zapewnia elastyczność i pozwala na naukę bez względu na miejsce i czas, co jest idealne dla osób z napiętym harmonogramem. E-learning jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szybko chcą przyswoić potrzebną wiedzę i efektywnie zarządzać swoim czasem nauki. Jeśli więc terminy stacjonarnych szkoleń są dla Ciebie nieosiągalne, e-learning dostarczy Ci wszystkich niezbędnych narzędzi do skutecznego przygotowania się do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego.